Forum
Leader + strona g³ówna forum | Leader + | odpowiedz
II schemat
02.21.06, 7:51,
Czy robiąc Leadera z własnych środków gminy mamy szanse na dotacje z II schematu?
|
Odp.: II schemat
02.23.06, 8:50, pbajor
Macie Państwo takie same szanse jak inni.
|
Odp.: II schemat
02.27.06, 12:02, a.j.
tylko pamiętajcie aby przygotować dobra strategię i zrobić to pod nadzorem kogoœ z doœwiadczeniem w tym programie
|
Odp.: II schemat
02.27.06, 12:02, a.j.
tylko pamiętajcie aby przygotować dobra strategię i zrobić to pod nadzorem kogoœ z doœwiadczeniem w tym programie
|
Odp.: II schemat
02.28.06, 14:27, jan t.
mało jest ludzi z doświadczeniem i wiadomościami, szczególnie u mnie w świetokrzyskim. Niektórzy twierdzą, że umieją ale... :)
|
|
|