Lokalne Grupy Działania.
.

Tworzysz LGD? - dołącz do nas

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tworzą lub stworzyli Lokalną Grupę Działania. Nasz portal ma służyć wszystkim jako wymiana doświadczeń, pomoc. Chcielibyśmy stworzyć pomost współpracy pomiędzy tworzącymi się Lokalnym Grupami Działania w całej Polsce i Europie.

W naszym projekcie biorą także udział specjaliści do spraw programowania rozwoju, którzy postarają się odpowiedzieć na większość Państwa pytań dotyczących tworzenia Lokalnej Grupy Działania, a także stworzenia podstawy rozwoju - Zintegrowanej Strategii Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Do udziału w projekcie zaprosiliśmy także prawników, ekspertów ds. funduszy europejskich i ekspertów z innych dziedzin. Liczymy na to że stworzona przez Państwa Lokalna Grupa Działania stanie się dzięki naszej pomocy prężną instytucją lokalną mającą wpływ na rozwój regionu.

Liczymy także na pomoc wszystkich, którzy tworzą Lokalne Grupy Działania. Wasze doświadczenia, problemy, sukcesy, stanowić mogą dla wszystkich nieocenione źródło wiedzy i doświadczeń.

Zapraszamy Państwa do udziału w naszym projekcie - wystarczy napisać do nas na adres lgd@lgd.pl. Prosimy o krótki opis pomysłu, regionu, osoby.

Zapraszamy także instytucje, firmy, które chciałby pomóc istniejącym lub tworzącym się Lokalnym Grupa Działania. Mamy nadzieje, że współpraca przyczyni się wspólnego rozwoju.